PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Lindasy: 'Scarlett je ružna, debela i netalentirana'

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Lojalna
Preslušavaš i gledaš spotove od Britney

Broj poruka : 35
Godina : 30
Datum upisa : 29.07.2007

PočaljiNaslov: Lindasy: 'Scarlett je ružna, debela i netalentirana'   Sub Avg 04, 2007 4:27 pm

Net.hr:U svijetu Lindsay Lohan zasićenom kokainom i alkoholom ona je definitivno najbolja glumica na svijetu. Kako i ne bi kada su sve ostale ružne, netalentirane, ukočene i glupe.

Lidsay Lohan je dosta da se piše samo o njenom lošem ponašanju, sklonosti opijatima i razuzdanom životu. Ona je prije svega glumica, a zatim pjevačica. U oba slučaja jako talentirana.

''Ja sam najbolja glumica na svijetu. Nitko mi nije ni blizu'', često se čuje iz njenih usta, tvrde njoj bliski izvori. Nitko joj talentom ni glumačkom vještinom nije ni do koljena, što je Lindsay naravno morala i verbalno potkrijepiti, pa se okomila na mlade glumice koje su joj najjača konkurencija.

Tako je Scarlett Johansson, ako je za vjerovati Lindsay, ''ružna, debela i netalentirana'',
Jessica Simpson pak ''ne zna pjevati i glupa je k'o kurac'', Sienna Miller je ''netalentirana glupača'', Keira Knightly je ''ravna, plitka i još k tome ukočena glumica'', a Jessica Biel je ''umjetna, sramotno loša glumica''.

Kako stvari stoje u njenom svijetu, Lindsay očito ne mora biti trijezna da bi bila najbolja.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Natica...
Admin....Do You Dare
Admin....Do You Dare

Broj poruka : 422
Godina : 23
Datum upisa : 17.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Lindasy: 'Scarlett je ružna, debela i netalentirana'   Ned Avg 05, 2007 4:18 am

Lindsay je teska debilka!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://britney.blog.ba
Lojalna

Broj poruka : 35
Godina : 30
Datum upisa : 29.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Lindasy: 'Scarlett je ružna, debela i netalentirana'   Uto Avg 07, 2007 12:34 am

Britney Fan Site! ::
Lindsay je teska debilka!

Znam
Nazad na vrh Ići dole
Shakira 4ever
Britney's najbolji prijatelj
Britney's najbolji prijatelj

Broj poruka : 285
Godina : 22
Datum upisa : 17.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Lindasy: 'Scarlett je ružna, debela i netalentirana'   Ned Dec 16, 2007 6:40 pm

a ne
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Lindasy: 'Scarlett je ružna, debela i netalentirana'   

Nazad na vrh Ići dole

Lindasy: 'Scarlett je ružna, debela i netalentirana'
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Celebrities :: Celebrities Novosti-
Skoči na: